Reklam

Reklamlar, yazılı ve görsel yayınların varlıklarını sürdürebilmeleri için gerekli en önemli kaynaklardır. Halka hizmet eden Gazete, Televizyon, Radyo yayıncılığı gibi internet siteleri de işletme giderlerini (alanadı, hosting gibi) reklamlardan karşılarlar. Zira bunların amacı kazanç elde etmek değil, kamuya hizmet vermektir.

Sitemiz de kuruluşunu müteakiben bu masrafları karşılamak için makul ama site masraflarını karşılayabilecek sponsorlar bulmuş ve bulmaya devam edecektir.  Sitemiz gibi orta halli siteler için Türkiye’de ortalama aylık reklam tarifelerinin 50-100 dolar arası olduğu düşünülürse ve açıkçası her ay para alışverişi ile ilgilenmek istemediğimizden 6 aylık reklam bedeli olarak 300 dolar talep etmekteyiz. (Bu bir hizmet bedeli değildir, bağış niteliğinde bir ödemedir. Bu sayede sizler firmalarınızın tanıtımını yapmakta, site de varlığını sürdürebilmek için gerekli maddi kaynağı sağlamış olmaktadır).

Reklamlar teknik özellik olarak;

  • Hemen sağdaki reklam gibi 160*600 boyutlarında, jpg,gif veya swf (flash) özelliğinde olmalıdır. (İleride taleplerin artması halinde ücret ve reklam türlerini değiştirme hakkımız saklıdır). Daha küçük ebatta reklam verilmesi halinde reklam bedeli düşürülmez.
  • İlk reklam, sonraki reklamın üstünde durur. Önceki reklamın süresinin sona ermesi durumunda üste geçer. Reklam veren sürenin bitimine en geç 1 hafta kala reklamı yenilemek zorundadır.
  •  Ödemeler paypal ile alınmakta olup, paypal aracılığı ile kredi kartınızı kullanarak kolayca ve güvenli bir biçimde ödeme yapabilirsiniz.

Sitemize reklam vermek ve bu şekilde katkıda bulunmak istiyor iseniz hemen aşağıya mail adresinizi ve talebinizi de bırakarak yorum eklemeniz (yayınlanmayacaktır) halinde size uygun bir süre içinde ödemeyi nereye yapacağınız ve diğer detayları bildireceğiz. (Gerek süre ve gerekse ücret için lütfen pazarlık talebinde bulunmayınız. Tüm özel güvenlik firmalarına eşit davranmak durumunda olduğumuzu anlayışla karşılamanızı beklemekteyiz.)

Reklam vererek sitemizin varlığını ve gelişimini destekleyen özel güvenlik firmalarına şimdiden teşekkürü borç biliriz…

Reklam vermeyi arzuluyorsanız lütfen aşağıya yazınız (Talepler yayınlanmayacak olup, tarafımızda gizli tutulacaktır).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir